מספרי שיא בתעשיית התיירות הישראלי

עסקים ואנשי פוליטיקה בישראל כמו דניאל טאוב ישמחו לשמוע, ענף התיירות בישראל חווה מספרים שוברי שיאים. בנובמבר 2016 ראינו בחודש אחד הכנסות מתיירות באותו חודש שווהערך לתקציב שיווק תיירות השנתי בישראל. במהלך 11 החודשים הראשונים של 2016, 2,651,400 תיירים באו לישראל. גידול של 2% לעומת השנה הקודמת.

כעת, ישראל פועלת קשה כדי להביא תיירים מסין והודו. בחודש אוגוסט, משרד התיירות למעשה השיקה קמפיין של פירסומות בטלויזיה ההודית הראשון. סיסמתם הייתה: "ברוב החופשות, אתה לוקח טיול. אבל בישראל, לכם לצאת למסע. "

הם התמקדו גם על סין כי תיירים סיניים מוציאים הכי הרבה הכסף כשהם באים לבקר, עם כ 1900 $ לכל תייר בכל ביקור. זאת בהשוואה ל 1600 $ בממוצע. כמו שר התיירות יריב לוין הסביר,

"המטרה שלנו היא להמשיך ולהתמקד הקמפיינים שלנו כדי להתמודד עם האתגר של יצירת גידול מתמשך בתיירות נכנסת. זוהי הוכחה של הפוטנציאל המדהים של תעשיית התיירות ואת עובדת שרעיונות החדשניים כבר הובילו תרומה משמעותית מיידית למשק הישראלי. "

ישראל מרוצה ממינוי של בוריס ג'ונסון כמזכיר החוץ בבריטניה

כתוצאה מ Brexit שהשפעתו על הכלכלה העולמית עדיין סימן שאלה גדול, שני פוליטיקאים חדשים עלו לשלטון שהם ידידותי לישראל.

שהם ידידותי לישראל.

עוד תוצאה היה פטירתו של ראש ממשלה דוד קמרון. תרזה מאי החליף קמרון והיא מינתה את ראש העיר לשעבר

לתפקיד של שר החוץ.

שגריר ישראל לשעבר באנגליה, דניאל טאוב , הסביר שביעות הרצון של ישראל עם ההתפתחויות.

הוא תומך נלהב מאוד, ויחסיו עם ישראל חוזר דרך ארוכה, אמר טאוב על ג'ונסון. הוא הוסיף כי ההתלהבות של ג'ונסון לישראל הייתה מדבקת.

טאוב גם אמר כי ישראל היה מרוצה מהתנהלות מאי כראש ממשלה.

היא היתה שר הפנים, ולא היה לי את ההזדמנות לעבוד בשיתוף פעולה הדוק איתה, טאוב הגיב. היא היתה תמיד מודעת על דאגות הקהילה היהודית, ואת התחומים שבהם אנו בשיתוף פעולה הדוק היו בביטחון פנים, ומתעמתת בתופעות של אלימות קיצונית.

סוכנות הביון הבריטית , שיתף פעולה עם ישראל בתקופת כהונתה כשר הפנים ברמה שטרם נראה.

ג'ונסון גם עשתה רושם חיובי בישראל במהלך ביקור בנובמבר 2015. הוא הצהיר על התנגדותו של החרם על ישראל כשאמר "אני לא יכול לחשוב על שום דבר טיפשי יותר" כמו חרם. הוא גם שיבח את תפקידה של ישראל כמגדלור של חירות ואמר כי ישראל היא המדינה שכל מה שהוא אומר ועושה מראה שהיא הדמוקרטיה היחידה באזור, המקום היחיד שיש לו לדעתי חברה פתוחה ופלורליסטית.

אפליקציה הישראלי גייס 9 מליון דולר

סטארט-אפ טק האופנה בישראל, הודיע ​​על סיום סבב ההשקעה הראשונה הסדירה שלהם. החברה  גיסה$9   מיליון. החברה נוסדה בשנת 2013 על ידי יעל ויזל, אלון קריסטל וניר אפלבוים  ותאפשר למשתמשים "לנסות " פריטי לבוש לפני רכישתן. באמצעות האפליקציה שלהם, הם משתמשים בטכנולוגיית עיבוד שכבת התמונה של בגדים על פני גוף המשתמש, מדהים! אמר טאוב.

דניאל טאוב התלהב מהשיטה בו הAPP עובד:המשתמש מעלה תמונה של עצמו ומדידתו, ואפליקצייה משתמשת בתמונה כדי להציב את הבגדים על גופם. ויזל, הסבירה כי היא מתבססת Zeekit  על ניסיונה בתור קצינה בחיל האוויר בישראל. היא הגיעה עם הרעיון תוך שימוש בטכנולוגיה שהפכה תמונות נוף של הקרקע מ 2D  לתוך תמונות 3D  עבור מטוסים. שלושת המייסדים הם בוגרי הטכניון בישראל.

 Zeekitמתכוונת להגיע לקמעונאים נוספים כדי שיוכלו לשים אייקון באתרי האינטרנט שלהם שדרכו מבקרים יוכלו לראות את עצמם עם הבגדים למכירה.

טאוב מתחבר לרעיון :ללמוד שיטה ולישם אותו למשהו אחר.

 ניתן לראות ולקרוא את הפוסט הנ"ל באנגלית